دفتر وکالت پورمحمد

وکیل علیرضا پورمحمد

ما چه کسی هستیم

من علیرضا پورمحمد هستم. در سال 1383 رویای دفاع از حقوق موکلین در زندگی شغلی و حرفه‌ای من تعبیر شد و من توانستم با موفقیت‌های کوچک و بزرگ راه خودم را در این حرفه ترسیم کنم. سال‌های زیادی است که من در کنار موکلین و مشتریان خود با مسایل جزئی و کلان زندگی می‌کنم. امروز با تشکیل یک تیم بسیار خوب تلاش کرده‌ام، بستری فراهم کنم که افراد بیشتری بتوانند از خدمات ما استفاده کنند و تمام استرس‌ها و اضطراب‌های بالقوه را از خود دور کنند.

از کجا شروع کردیم

همانطور که اشاره شد اولین تجارب شغلی بنده، بعد از اخذ مدرک لیسانس در رشته حقوق قضایی در دهه هشتاد شروع شد. در اکثر شهر‌های آذربایجان شرقی و کلانشهرها فعالیت کرده‌ام. اما امروز به صورت جدی و متمرکز در شهر تبریز همراه و راهنمای مراجعان هستیم.

چه کاری انجام می‌دهیم

در هر جامعه‌ای با توجه به حق و حقوق موجود در قوانین یک کشور، برای همه شهروندان یک شهر مسولیت‌هایی پیش می‌آید. نقص قوانین یا وقوع اتفاقات پیش‌بینی نشده برای شهروندان ممکن است چالش بزرگی در زندگی آن‌ها ایجاد کند. این‌ چالش‌ها ممکن است در زندگی زناشویی با خانواده و یا بر سر خرید و فروش یک ملک اتفاق بیافتد. ما در همه این موضوعات می‌توانیم گره از زندگی شما بگشاییم. اما برخی موضوعات هستند که در این زمینه‌ها فراتر از تخصص عمل می‌کنیم و به دنبال این هستیم که ورق را به نفع شما برگردانیم:

  • وکالت امور اراضی در تبریز
  • وکالت در امور منابع طبیعی در تبریز و کل مناطق استان آذربایجان شرقی
  • وکالت در امور ثبتی در تبریز
  • وکالت در امور تصادفات و دیات در تبریز

چه چیزی برای ما مهم است

قطعا هر کسب‌وکاری و هر مجموعه‌ای با یک باور تشکیل می‌شود. ما متعقدیم هر پرونده‌ای از فاکتورهای متغییر و ثابتی تشکیل شده است. هیچ روندی در امور شکایات و وکالت ثابت نیست و هر لحظه ممکن است یک اتفاق یا یک رویداد پیش‌بینی نشده همه محاسبات و تخمین‌ها را بر هم بزند. بنابراین باور ما این است که این حرفه، صرفا یک شغل و تخصص نیست بلکه هنری هست که در صحنه اجرا می‌شود. ما وقتی مسئولیتی را قبول می‌کنیم از صفر تا صد موضوع را دنبال می‌کنیم و تا حصول نتیجه با تیم متخصص و موکلین مشورت و همکاری می‌کنیم.

چشمنداز ما

امروزه به جد می‌توان گفت فضای مجازی و این اکوسیستم جدید پرونده‌های وکالت را به جای بسیار حساسی کشانده است و امورات مربوط به وکالت در تبریز و همه جای دنیا تحت تاثیر این بستر جدید است. چشمنداز ما این است که روزی بتوانیم خدمات خود را در حوزه وکالت سایبری رشد بدیم و بتوانیم به نحو احسن در تمام پرونده‌های موجود در تجارت الکترونیک و سایر امورات در رابطه با اینترنت ظاهر بشیم.

مجوزها

مجوز مجوز